Práce s medovinou

Medovina se dnes bohužel řadí k trochu opomíjeným nápojům, což je škoda, neboť výborně chutná a navíc jsou v ní stejně jako v medu obsaženy i zdraví prospěšné látky.
Jestliže se chcete výrobě medoviny věnovat, můžete u nás zakoupit všechny potřebné pomůcky.
 
Potřebovat budete například kvasnou rourku, která zabrání přístupu vzduchu do nádoby a nehrozí tak okysličení kvasu. Pořídit si u nás můžete i kvasinky k výrobě medoviny Dolské, které vyšlechtil Výzkumný ústav včelařský s.r.o. v Dole, a které Vám pomohou s výrobou velmi chutné medoviny.  Nabízíme však i kvasinky hlubokoprokvášející Dolské. Hodit se Vám jistě bude i živná sůl. 
 
Posledním krokem je pak výběr etiket, které se na lahev s medovinou nalepí. Budou tak Vaše zákazníky informovat o Vašem produktu, a také díky nim nezapomene, kde vynikající medovinu zakoupil a může se k Vám vrátit. Naše nabídka obsahuje etikety mnoha velikostí a designů, které jsou samolepící a tudíž velmi praktické. 
Cena:
2
1490
Aktuality

Vážení zákazníci, od 2.1. dochází ke změně majitele a tedy i provozovatele internetových stránek VČELAŘÍK.cz. Součastně dochází ke změně cen zboží a cen d...