Stáčecí a čeřící nádoby

Stáčecí nádoby jsou pro včelaře naprostou nezbytností a musí také splňovat hygienické normy. Náš obchod nabízí stáčecí nádoby, které se mohou pyšnit nejenom vynikající kvalitou, ale také příznivou cenou. Pro plnění medu do sklenic můžete využít například naši nádobu na 50 kg medu s uhelonovými síty s různou hrubostí. 
 
V naší nabídce jsou však i menší nádoby, s objemem do 12 kg medu, ale také daleko větší, do kterých se vejde až 350 kg medu. U všech nádob samozřejmě nechybí kohout se snadnou manipulací, víko ani těsnění. Případně lze také kohout a těsnění zakoupit v podobě náhradního dílu. Vybrat si můžete mezi plastovou a nerezovou variantou. Stáčecí nádoby lze použít také na čeření.
 
Náš obchod nabízí také stáčecí nádoby s ohřevem o velikosti od 50 do 200 kg medu. O ohřev medu se stará vyhřívaný plášť, který tak může pomoci při snaze med dekrystalizovat nebo jej ohřát pro větší tekutost. 
Zakoupit u nás můžete i stojany pod stáčecí nádoby, těsnící kroužky a také kohouty. 
Cena:
24
7890
Aktuality

Vážení zákazníci, od 2.1. dochází ke změně majitele a tedy i provozovatele internetových stránek VČELAŘÍK.cz. Součastně dochází ke změně cen zboží a cen d...