Vážení zákazníci, Provoz internetového obchodu VČELAŘÍK byl přerušen (nakupujte na iVcelarstvi.cz). Kolektiv VČELAŘÍK.cz.

Stropní krmítka

Stropní krmítka se řadí k modernějším způsobům krmení a oblíbená jsem především proto, že zde není potřeba manipulovat s nádobami, které plníme. Vše funguje velmi jednoduše tak, že pouze napustíte vaničku ve stropním krmítku roztokem. Horní část je navíc velmi prakticky oddělena od včelstva, takže i při sundání víka včely nikam neuletí a dostávají se pouze do prostoru s roztokem. Další výhodou je i to, že zde není potřeba nástavek. Jelikož je však jejich výroba poměrně náročná, je jejich obsah omezen 6 l.

 

Popis stropního krmítka

Do prostoru krmítka se včely dostanou otvorem z horního nástavku. Krmítko obsahuje drážky, které zajišťují, aby včely nespadly do roztoku. Nic jim nehrozí, ani pokud do roztoku spadnou, protože budou moci jednoduše vylézt po drážkách opět ven. Dále do krmítka se včely nedostanou díky krytce, která tuto část zakrývá.

Aktuality

Vážení zákazníci, od 2.1. dochází ke změně majitele a tedy i provozovatele internetových stránek VČELAŘÍK.cz. Součastně dochází ke změně cen zboží a cen d...