Vážení zákazníci, Provoz internetového obchodu VČELAŘÍK byl přerušen (nakupujte na iVcelarstvi.cz). Kolektiv VČELAŘÍK.cz.

Rozdělení včelích úlů

Nástavkové úly palubkové

Palubkové úly, polystyrenové úly

Palubkové úly nabízíme ve všech běžných rozměrech: RM 37x, 39x, 42x a Langstroth. V případě zájmu jsme schopni vyrobit také úly na zakázku. Zateplení polystyrenem o síle 2 , 3  a 5  cm je samozřejmostí. Dále pak vyrábíme nástavky zateplené vysoce kvalitní ovčí vlnou s permanentní ochranou proti molům. Současně nabízíme úly také celodřevěné.

Součástí nástavků jsou česnové uzávěry a šroubek. Ke dnům dostanete potřebné zátky a jiné vybavení. Nenabízíme žádné neúplné výrobky.

Víka vnitřní jsou sololitová s dvěma větracími otvory. Tato víka jsou spíše vhodná pro použití do včelnice, ale lze je také používat i venku. Palubková víka jsou mnohem pevnější, než vnitřní sololitová, proto je doporučujeme spíše ven. Ve venkovním prostředí je nutné na víko palubkové nebo vnitřní sololitové položit víko plechové

 

Nástavkové úly polystyrenové

Polystyrenové úly jsou další obnovou nástavkových úlů. Díky polystyrenu jsou mnohem lehčí, než úly palubkové. Díly úlu jsou z jednoho kusu a nejsou lepeny z jednotlivých kusů polystyrenu. Zámek je poplastován. Úlová sestava polystyrenového úlu je dokonale odvětrána. Součástí sestavy jsou také zátky na větrací otvory, pokud jsou ve výbavě k dispozici. 
Aktuality

Vážení zákazníci, od 2.1. dochází ke změně majitele a tedy i provozovatele internetových stránek VČELAŘÍK.cz. Součastně dochází ke změně cen zboží a cen d...