Vážení zákazníci, Provoz internetového obchodu VČELAŘÍK byl přerušen (nakupujte na iVcelarstvi.cz). Kolektiv VČELAŘÍK.cz.

Slenice na med

Pomůcky pro skladování medu

Sklenice a obaly jsou nezbytné pro prodej medu. Sklenice a obaly na med nejenom zabraňují znečištění medu, ale obal je také velmi důležitý pro prodej medu. V první řadě je nutné se rozhodnout, z jakého materiálu by měl obal být. Může být plastový, s dávkovačem nebo bez, sklenice tvarovaná nebo klasická. Důležitý je také obsah obalu. Vždy mějte na paměti, že obsah obalu musíte vynásobit hodnotou x1,3, abyste dostali odhadem hmotnost medu v obalu. Tedy do obalu o objemu 720 ml umístíte cca 950 g medu. 

Po výběru vhodného obalu je pak důležité vybrat vhodnou etiketu. Etikety na běžné sklenice nebude problém vybrat. Horší to pak může být u atypických obalů, proto je vhodné někdy etiketu řešit při koupi obalu. 

Nabízíme vám sklenice na med s logem Českého svazu včelařů. V nabídce ale také naleznete sklenice bez tohoto reliéfu. Pro sklenice se závitem na víčko TO82 nabízíme běžně přes 30 druhů moderních vzorů víček

 

 

 

Aktuality

Vážení zákazníci, od 2.1. dochází ke změně majitele a tedy i provozovatele internetových stránek VČELAŘÍK.cz. Součastně dochází ke změně cen zboží a cen d...