Vážení zákazníci, Provoz internetového obchodu VČELAŘÍK byl přerušen (nakupujte na iVcelarstvi.cz). Kolektiv VČELAŘÍK.cz.

O nás

Historie včelaření naší rodiny sahá až do roku 1953, kdy dědeček Vojtěch Vlček st. choval 250-350 včelstev po více než 40 let. Existují zmínky, že se v naší rodině včelařilo mnohem dříve, a to konkrétně koncem 19. století, jelikož existují rodinné záznamy a dochovalý dřevěný medomet z této doby. Láska ke včelařství však naší rodině zůstala a stále se vyvíjí. Dnes tak počet včelstev členů naší rodiny čítá až 200 kusů a toto číslo se stále zvyšuje.

 

 

Dodávat včelařům kvalitní potřeby sami jsme se rozhodli především z toho důvodu, že v našem okolí nebylo možné najít spolehlivého dodavatele. Dnes tak své služby a včelařské potřeby dodáváme nejen v České republice, ale i na Slovensko. Zároveň také vykupujeme včelí med a vosk. 

 

  

 

 

 

 

Aktuality

Vážení zákazníci, od 2.1. dochází ke změně majitele a tedy i provozovatele internetových stránek VČELAŘÍK.cz. Součastně dochází ke změně cen zboží a cen d...